Сертифікат ISO 9001:2015 — це документ, що підтверджує, що система менеджменту цієї юридичної особи відповідає певним міжнародним правилам як документально, так і практично.
Сертифікат ISO 9001:2018 – це оновлена версія Сертифіката ISO 9001:2015.
Наразі обидві системи діють в Україні.
Стандарт ISO 9001:2015 – документ, що складається з обов’язкових правил та рекомендаційних пунктів. Його перший варіант був створений ще в 40-х роках 20 століття і постійно оновлюється на основі досвіду та практики світових корпорацій та їхніх керівників.







Як отримати сертифікат ISO 9001?
1. Оберіить, (КЛИКНУВ ТУТ) необхідну Вам систему ISO.
2. Заповняйте ЗАЯВКУ і надішліть нам єлектронною поштою:
E-mail: info@ukrsepro.in.ua
3. Отримайте сертифікат
Бесплатная консультация по телефону:
+38 050 715 09 91
+38 067 375 09 59
+38 093 354 84 96
Сертифікація ISO потрібна виробникам, оскільки дана процедура є запорукою процвітання організація. Незалежно від того, планує виробник розширення своєї діяльності в національному масштабі або збирається просувати виготовлену ним продукцію на міжнародні ринки, сертифікація СМК демонструє потенційним споживачам відданість підприємця якісним принципам, що дозволить завоювати йому нові ринки.
Проводячи періодично внутрішні та зовнішні аудити, підприємство забезпечується постійним ефективним функціонуванням, моніторингом та вдосконаленням процесів організації.
Процедура отримання сертифіката міжнародної організації не є обов’язковою. Вона проводиться у добровільному порядку. Незважаючи на це, з кожним роком кількість підприємств, які хочуть пройти процедуру сертифікації, збільшується. На це є кілька причин. Одні хочуть перевірити компанію на міцність, інші – переконатись у постачальниках чи партнерах, треті – укласти договір із компанією, яка пройшла незалежну оцінку.
Завдяки наявності сертифіката споживачі будуть упевнені, що вся продукція, що виробляється, випускається відповідно до прийнятих норм, що вони використовують якісний, безпечний товар. При цьому сама компанія зможе застосувати на практиці міжнародні напрацювання підвищення ефективності системи управління. Незалежно від розмірів підприємства, чи то невелика компанія, чи велике виробництво, проходження сертифікації ISO допоможе раціонально використати ресурси та підвищити конкурентоспроможність організації.
Видачею сертифіката займаються акредитовані органи, які мають відповідний атестат для проведення такого роду дій. Перелік таких організацій міститься у спеціальному реєстрі. Також органом із сертифікації проводяться різні перевірки та випробування, за результатами яких приймається рішення про видачу сертифікату.
Що дає одержання сертифікатів ISO?
Отримання сертифіката ISO дає можливість:
збільшити прибуток підприємства;
вивести організацію нового рівня;
розвинути міжнародні зв’язки;
брати участь у державних та приватних тендерах;
підвищити репутацію підприємства в очах споживачів та конкурентів;
підняти ефективність управлінської системи;
скоротити та оптимізувати втрати компанії у разі низькоякісного або бракованого товару;
збільшити інвестиційну привабливість підприємства.
Процес отримання сертифікату як зміцнює становище компанії над ринком, а й сприяє підвищенню якості продукції завдяки оптимізації СМЯ і зростання кваліфікації співробітників.
Основні види стандартів
Найбільш поширеними стандартами в системі ISO вважаються:
ISO 9000. У цьому стандарті містяться основні правила щодо вибору СМЯ. Також документ регламентує дії задля досягнення відповідності продукцією якісних показників, що пред’являються міжнародними вимогами.
ISO 9001. Дотримання вимог цього регламенту покладається на постачальників товару. У документі прописані норми, яких мають дотримуватися на всіх етапах виробництва та реалізації продукції.
ІSО 27001 – це міжнародний стандарт, який встановлює вимоги до створення, впровадження, моніторингу, обслуговування та вдосконалення системи менеджменту інформаційної безпеки від спроб несанкціонованого доступу. Сьогодні корпоративна інформаційна безпека – це не лише комплекс технічних засобів, таких як антивіруси, а підхід до поводження з активами компанії загалом.
ISO 28000 – це стандарт, розроблений Міжнародною організацією зі стандартизації, головною метою якого є удосконалення безпеки ланцюжків постачання.
ІSО 50001 «Системи енергетичного менеджменту» (СЕНМ), розроблений експертами в галузі енергоефективності з більш ніж 60 країн, і дозволяє будь-якому підприємству скоротити енергоспоживання, знизити витрати та забезпечити відповідність екологічним вимогам.
ІSО 37001 дозволяє розробити, впровадити, підтримувати та покращувати систему менеджменту боротьби з корупцією у вашій організації, ґрунтуючись на світовій практиці. За допомогою цього стандарту ви можете своєчасно виявити та попередити хабарництво у вашій організації.
ISO 14001. Цей регламент містить вимоги до систем екологічної безпеки. Завдяки їхньому дотриманню підприємство зможе забезпечити захист довкілля від згубних впливів, які можуть виникнути під час виробництва або внаслідок надання послуг.
ІSО 22716 — посібник з належної виробничої практики (GMP — Good Manufacturing Practice), який надає вказівки, правила та рекомендації щодо виробництва косметичної продукції, що лежать в основі Регламенту ЄС № 1223/2009.
ISO 13485. Даним сертифікатом регулюються етапи проектування, виробництва, випуску, встановлення та обслуговування медичних товарів, а також пов’язаних з ними послуг.
ISO 45001 (OHSAS 18001). У регламенті прописані вимоги та норми, які забезпечують охорону праці та безпеку на виробництві. За наявності такого документа репутація компанії суттєво підвищується, оскільки проведення виробничих процесів здійснюється з дотриманням встановлених стандартом вимог, що гарантує безпеку здоров’я та життя персоналу.
ISO 22000: 2018 (ХАССП). Цей документ містить стандарти безпеки щодо харчових продуктів. Також у ньому зазначені дії з контролю та управління над ризиками, які можуть виникнути у харчовій промисловості.
Одні сертифікати можуть регламентувати всі процеси виробництва, деякі лише один. В даному випадку компанія повинна пройти перевірку відповідності відповідно до встановлених документів.