Сертифікат ISO

       Сертифікат ISO
       Сертифікація ISO – це низка певних регламентів, спрямованих на контроль управлінської діяльності компанії, включаючи документообіг, матеріальну базу, ресурси та інші виробничі процеси. Наявність сертифіката ISO гарантує, що всі товари та послуги, які пройшли процедуру сертифікації, повністю відповідають прийнятим світовим стандартам ISO.

Як отримати сертифікат?

 1. Виберіть, (Клікнувши ТУТ) необхідну Вам систему ISO.
 2. Заповніть ЗАЯВКУ та надішліть нам електронною поштою:
  E-mail: info@ukrsepro.in.ua
 3. Отримайте сертифікат
  Безкоштовна консультація за телефоном:
  +38 050 715 09 91
  +38 067 375 09 59
  +38 093 354 84 96

Процедура отримання сертифіката міжнародної організації не є обов’язковою. Вона проводиться у добровільному порядку. Незважаючи на це, з кожним роком кількість підприємств, які хочуть пройти процедуру сертифікації, зростає. На це є кілька причин. Одні хочуть перевірити компанію на міцність, інші – переконатись у постачальниках чи партнерах, треті – укласти договір із компанією, яка пройшла незалежну оцінку.

Завдяки наявності сертифіката споживачі будуть впевнені, що вся продукція, що виробляється, випускається відповідно до прийнятих норм, що вони використовують якісний, безпечний товар. При цьому сама компанія зможе застосувати на практиці міжнародні напрацювання підвищення ефективності системи управління. Незалежно від розмірів підприємства, чи то невелика компанія, чи велике виробництво, проходження сертифікації ISO допоможе раціонально використовувати ресурси та підвищити конкурентоспроможність організації.

Видачею сертифіката займаються акредитовані органи, які мають відповідний атестат для проведення такого роду дій. Перелік таких організацій міститься у спеціальному реєстрі. Також органом із сертифікації проводяться різні перевірки та випробування, за результатами яких приймається рішення про видачу сертифікату.

Що дає одержання сертифікатів ISO?
Отримання сертифіката ISO дає можливість:

збільшити прибуток підприємства;

вивести організацію нового рівня;

розвинути міжнародні зв’язки;

брати участь у державних та приватних тендерах;

підвищити репутацію підприємства в очах споживачів та конкурентів;

підняти ефективність управлінської системи;

скоротити та оптимізувати втрати компанії у разі низькоякісного або бракованого товару;

збільшити інвестиційну привабливість підприємства.

Процес отримання сертифікату як зміцнює становище компанії над ринком, а й сприяє підвищенню якості продукції завдяки оптимізації СМЯ і зростання кваліфікації співробітників.

Основні види стандартів
Найбільш поширеними стандартами в системі ISO вважаються:

ISO 9000. У цьому стандарті містяться основні правила щодо вибору СМЯ. Також документ регламентує дії задля досягнення відповідності продукцією якісних показників, що пред’являються міжнародними вимогами.

ISO 9001. Дотримання вимог цього регламенту покладається на постачальників товару. У документі прописані норми, яких мають дотримуватися всіх етапах виробництва та реалізації продукції.

ISO 27001 – це міжнародний стандарт, який встановлює вимоги до створення, впровадження, моніторингу, обслуговування та вдосконалення системи менеджменту інформаційної безпеки від спроб несанкціонованого доступу. Сьогодні корпоративна інформаційна безпека – це не лише комплекс технічних засобів, таких як антивіруси, а підхід до поводження з активами компанії загалом.
ISO 28000 – це стандарт, розроблений Міжнародною організацією зі стандартизації, головною метою якого є удосконалення безпеки ланцюжків постачання.
ІСО 50001 «Системи енергетичного менеджменту» (СЕНМ), розроблений експертами в галузі енергоефективності з більш ніж 60 країн, і дозволяє будь-якому підприємству скоротити енергоспоживання, знизити витрати та забезпечити відповідність екологічним вимогам.
ІСО 37001 дозволяє розробити, впровадити, підтримувати та покращувати систему менеджменту боротьби з корупцією у вашій організації, ґрунтуючись на світовій практиці. За допомогою цього стандарту ви можете своєчасно виявити та попередити хабарництво у вашій організації.
ISO 14001. Цей регламент містить вимоги до систем екологічної безпеки. Завдяки їхньому дотриманню підприємство зможе забезпечити захист довкілля від згубних впливів, які можуть виникнути під час виробництва або внаслідок надання послуг.
ІСО 22716 — посібник з належної виробничої практики (GMP — Good Manufacturing Practice), який надає вказівки, правила та рекомендації з виробництва косметичної продукції, що лежать в основі  

 Вартість  сертифіката ИСО залежіть від обраеої Вами форми оформлення!!!

          Для оформлення сертифіката ISO   необхідно запонити ЗАЯВКУ  та надіслати электронною поштою:

       E-mail: iso@iso9001.net.ua

        Бесплатная консультация по телефону:

       +38 050 715 09 91
      +38 067 375 09 59
       +38 093 354 84 96Ватрість