Висновок держсанепідекспертизи

З 20 вересня 2015 року в Україні набули чинності більшість положень євроінтеграційного закону № 4179а “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо харчових продуктів”. Документ був прийнятий Верховною Радою України з метою гармонізації законодавства України до законодавства ЄС в сфері безпеки і якості харчових продуктів. З набранням чинності зазначених норм для всієї харчової продукції, крім дитячого харчування, було скасовано обов’язкове оформлення висновків СЕС.
Один висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи видається на групу товарів, схожих за своїми характеристиками, з одним кодом УКТЗЕД або ДКПП. Наприклад, на іграшки з кодом УКТ ЗЕД 9503 можна буде отримати один висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи на одного виробника. Заявник на отримання висновку СЕС може бути вітчизняний або іноземний. У висновку СЕС на українського виробника вказується ДКПП продукції, нормативний документ – ДСТУ або ТУУ, відповідно до якого зроблена продукція.

Реєстр висновків держсанепідекспертизи можно відкрити тут: http://consumer.gov.ua/ContentPages/Reestr_Visnovkiv_Derzhsanepidekspertizi/256/
Щоб оформити висновок  просимо заповніть НАМ заявку.

ЗАЯВКА